Mp3 ke stažení zdarma, Písničky ke stažení zdarma, Stahuj mp3 zdarma

Mp3 ke stažení zdarma

FAQ
Jak se zaregistrovat?
Klikni na "Registruj se zdarma" a vyplň následné údaje. Toť vše
 
Proč se mám registrovat, když mohu Mp3 stahovat bez přihlášení?
Protože po registraci dostaneš možnost ukládat vybrané Mp3 do Playlistu a následně si můžeš všechny tvé oblíbené songy přehrávat v našem přehrávači. Navíc tento přehrávač můžeš jednoduše vložit pomocí HTML kódu na své stránky či blog. A dále je možno tento přehrávač otevřít v malém okénku a poslouchat při brouzdání na internetu. Těch možností je více a je třeba si to vyzkoušet. Vše je jedoduché přitom maximálně efektivní.
 
Některé písničky nejdou stahovat. Proč ?
Náš vyhledávač vlastně prohledává internet a občas se stane, že soubor, který je někde uložen, již není dostupný. Přesto nějaký čas ještě zůstává v seznamu než je vyřazen. V takovém případě ho náš vyhledávač nalezne, ale nepřehraje. Proto vyhledávač nabízí možnost okamžitého přehrání, jestli soubor skutečně existuje.
 
Nalezl jsem ke stažení nelegální soubor, co mám dělat?
Náš vyhledávač je jako každý jiný, i přes vyhledávač google nebo seznam naleznete soubor, nebo obrázek, na který se vztahuje autorský zákon. I když je náš vyhledávač primárně určen k hledální legálních souborů, často nalezne i soubory nelegální a sám vyhledávač to neumí rozlišit. Měli byste se zachovat tak, aby ste neporušili autorský zákon.
 
Chci si ztáhnout video z youtube.com. Jak na to?
Naše stránky umožňují, abyste si své oblíbené video stáhli. Stačí si jen video vyhledat, spustit a na detailní stránce najeďte na tlačítko "Download" a uložte soubor. Soubor musíte uložit s koncovkou *.flv tedy například madonna.flv. Bez této koncovky by vám pak video nešlo spustit. K přehrátí pak použijte volně dostupný >> FLV player<<.
 

Mp3 ke stažení zdarma - odkazy
Top Mp3 pecky ke stažení